Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Bielany. Współpracujemy z niemal wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi na polskim rynku. Obsługujemy teren Warszawy-Bielan więc gdy potrzebujesz pomocy drogowej w okolicach Bielan sprawdź, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą skierowane jest do mieszkańców całego miasta stołecznego Warszawy.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej, więc zawsze możesz liczyć na naszą skuteczność w diagnozie usterek. Gdy awaria jest prosta, z pewnością zostanie usunięta od ręki. Gdy jest poważniejsza, jesteśmy w stanie zaraportować jeden z naszych zaufanych serwisów.

W ramach assistance serwis może usunąć awarię w twoim samochodzie. Dzięki długoletniej obecności na rynku nasza firma wypracowała szereg zaufanych kontaktów. W razie potrzeby wskażemy w pełni profesjonalny warsztat, gdzie problemy z twoim autem zostaną rozwiązane. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy również odholować auto we wskazane przez Ciebie miejsce.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- Bielanach
I OKOLICACH